0.00 
0

Pristatymo informacija

Jūsų užsakymas perduodamas gamybai iš karto po Jūsų užsakymo apmokėjimo. Megztinių gamyba nuo pirmos mezginio akies iki supakavimo trunka 5 darbo dienas. Aksesuarų gamyba trunka 3-4 darbo dienas.

Lietuvoje užsakymus siunčiame per kurjerį su tiesioginiu pristatymu į namus arba į Jūsų pasirinktą paštomatą. Pristatymas trunka 1-2 darbo dienas. Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 80 eurų.

Į ES ir kitas šalis užsakymus siunčiame registruota pirmenybine pašto siunta arba per kurjerį su tiesioginio pristatymo į namus paslauga. Pristatymas ES šalyse trunka 5-10 darbo dienas, kitose šalyse - 10-16 darbo dienų.

Siunčiame iš Lietuvos (ES), todėl siunčiant už Europos Sąjungos (ES) ribų gali būti taikomi papildomi muitai/importo mokesčiai. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su savo šalies muitine.

Papildoma informacija

GRĄŽINIMAS

Įsigytą gaminį galite grąžinti per 14 dienų nuo jo pristatymo datos.

KAIP GRĄŽINTI?

Jei dėl tam tikrų priežasčių nusprendėte grąžinti gaminius – susisiekite su mumis
[email protected]. Pinigai per 14 darbo dienų nuo gaminio grąžinimo datos bus pervesti į Jūsų nurodytą sąskaitą gaminio grąžinimo formoje.

GRĄŽINIMO SĄLYGOS

Jūsų grąžinamas gaminys turi būti nedėvėtas ir nesugadintas, pilnos komplektacijos, su visomis etiketėmis bei pakuote.

PAKEITIMAS

Jei dėl įvairių priežasčių – netinkamo modelio, dydžio, ar spalvos nusprendėte pakeisti įsigytą gaminį į kitą mūsų asortimente esantį gaminį, susisiekite su mumis [email protected].

Daugiau informacijos apie
mūsų privatumo sąlygas
Jei turite klausimų
ar pastebėjimų
    0
    Jūsų Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
      Skaičiuoti siuntimą