0.00 
0

Mūsų filosofija

Esame brandus ir atsakingas mados ženklas, kurio esmė – megzti itin aukštos kokybės drabužius, suteikiančius dėvėjimo džiaugsmą ilgus metus.
Viena didžiausių mūsų vertybių – tai dialogas su klientais. Vertiname ir atsižvelgiame į Jūsų nuomonę bei atsiliepimus – nes manome, kad tik taip galime tobulėti.

Lietuva nuo seno garsėjo kaip kruopščių ir nagingų amatininkų kraštas. „Vilnos namų” istorija prasidėjo mūsų senelių dėka – jie įkūrė mezgyklą. Tarpukariu žiemos buvo labai šaltos ir žvarbios, todėl mūsų šilti bei kruopščiai numegzti rūbai buvo vertinami ir paklausūs. Dėl Lietuvoje susikloščiusių istorinių aplinkybių, sėkmingą, ilgus metus veikusį šeimos verslą, sovietmečiu teko uždaryti. „Vilnos Namai” atgimė 1988 m.

Mes augame, keičiamės ir tobulėjame, prisitaikydami prie kintančio konteksto ir šiuolaikinių klientų poreikių. Tačiau pagrindinės mūsų vertybės – aukšto lygio meistriškumas, dėmesys kokybei ir tradicijų vertinimas, mums yra tokios pat svarbios, kaip ir mūsų istorijos pradžioje.

Esame brandus, atsakingas lėtos mados ženklas, kurio esmė – kurti itin aukštos kokybės vilnos megztinius, suteikiančius dėvėjimo džiaugsmą ilgus metus. Didžiuojamės, jog mūsų megztiniai yra siejami su pozityviomis akimirkomis ir laimingais prisminimais – jaukiais ir šeimyniškais žiemos vakarais namuose, atostogomis svečiose šalyse, pasivaikščiojimais miške ar pajūriu, dinamiškomis dienomis mieste ar tiesiog – laiku sau.

Viena didžiausių mūsų vertybių – tai dialogas su klientais. Vertiname savo klientus, atsižvelgiame į jų nuomonę ir atsiliepimus, nes manome, kad tik taip galime tobulėti.

about-us-2
about-us-1

Megztinių savybės

Gerosios vilnos savybės

Vilna yra natūralus, žmogaus odai labiausiai priimtinas pluoštas, kuris puikiai praleidžia orą, sugeria ir išgarina drėgmę, reguliuoja kūno temperatūrą – vasarą vėsina, žiemą sulaiko kūno šilumą. Mikromasažas, kurį atlieka vilnos plaukeliai, gerina kraujotaką ir pagreitina odos regeneraciją.

Kokybė

Ilgametė patirtis, rankų darbas, perimtos mezgimo tradicijos ir inovatyvūs gamybos sprendimai užtikrina mūsų gaminių kokybę. Megztiniams pagaminti taikome išskirtinę ir originalią mezgimo techniką.

Medžiagiškumas

Natūralius vilnos siūlus mums verpia ilgalaikiai partneriai iš vilnos tradicijas puoselėjančių Europos šalių. Siūlai yra verpiami mums reikiamo storio ir minkštumo. Aukštos kokybės, taip pat ir ekologiškus alpakos, merino ir moheros siūlus perkame tiesiai iš Italijos gamintojų.

Dizainas

Jaukūs siluetai, ramios spalvos, tyli prabanga ir ilgalaikė klasika.

Tvarumo aspektai

Lokali gamyba

Visi mūsų produktai gaminami Lietuvoje, nedidelėje mūsų šeimos mezgykloje Utenoje. Mes siekiame užtikrinti geras darbo sąlygas bei jaukią atmosferą.

Mažas produktų tiražas ir jokio eikvojimo (zero
waste)

Mezgame mažais kiekiais, o tai reiškia, kad mes nekaupiame produktų sandėlyje, neišmetame likučių ir neišparduodame produktų.

Custom made principas

Mezgame pagal individualius užsakymus ir specialius klientų poreikius. Vieniems reikia ilgesnių nei įprastai rankovių, kitiems išskirtinio dydžio – mielai atsižvelgiame į klientų pageidavimus.

Megztinių taisymas ir priežiūra

Mes pataisysime pas mūs įsigytą megztinį pagal Jūsų prašymą. Patrumpinsime rankoves, persiųsime sagas, susiųsime suplyšusias vietas.

Tai viena iš keletos išlikusių istorinių fotografijų, žyminčių „Vilnos Namų” pradžią. Tai tarpukario metu veikusi mūsų šeimos mezgykla.

    0
    Jūsų Krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščias
      Skaičiuoti siuntimą