- NUO 1936 -

VILNOS NAMAI – tai brandus ir atsakingas lėtos mados ženklas. Mūsų tikslas – kurti itin aukštos kokybės vilnos megztinius, suteikiančius dėvėjimo džiaugsmą ilgus metus.

VILNOS NAMŲ istorija prasidėjo 1936 m. ežerų ir miškų apsuptame Rytų Aukštaitijos miestelyje.

Lietuva nuo seno garsėjo kaip kruopščių ir nagingų amatininkų kraštas. Vilnos namų” istoriją prasidėjo mūsų senelių dėka – jie įkūrė mezgyklą. Tarpukariu žiemos buvo labai šaltos ir žvarbios, todėl mūsų šilti bei kruopščiai numegzti rūbai buvo vertinami ir paklausūs. Dėl Lietuvoje susikloščiusių istorinių aplinkybių, sėkmingą, ilgus metus veikusį šeimos verslą, sovietmečiu teko uždaryti. Vilnos Namai atgimė 1988m. Mes augame, keičiamės ir tobulėjame, prisitaikydami prie kintančio konteksto ir šiuolaikinių klientų poreikių. Tačiau pagrindinės mūsų vertybės – aukšto lygio meistriškumas, dėmesys kokybei, individualumas, tradicijų vertinimas mums yra tokie pat svarbūs, kaip ir VILNOS NAMŲ istorijos pradžioje.

VILNOS NAMAI – tai brandus, atsakingas lėtos mados ženklas, kurio esmė – kurti itin aukštos kokybės vilnos megztinius, suteikiančius dėvėjimo džiaugsmą ilgus metus. Didžiuojamės, jog mūsų megztiniai yra siejami su pozityviomis akimirkomis ir laimingais prisminimais – tai gali būti jaukūs ir šeimyniški žiemos vakarai namuose, atostogos svečioje šalyje, pasivaikščiojimai pajūriu, dinamiškos dienos mieste ar tiesiog laikas sau. 

Viena didžiausių mūsų prekių ženklo vertybių – tai dialogas su klientais. Vertiname savo klientus, atsižvelgiame į jų nuomonę ir atsiliepimus, mes manome, kad tik taip galime tobulėti. 

Megztinių savybės

Gerosios vilnos savybės

Vilna yra natūralus, žmogaus odai labiausiai priimtinas pluoštas, kuris puikiai praleidžia orą, sugeria ir išgarina drėgmę, reguliuoja kūno temperatūrą – vasarą vėsina, žiemą sulaiko kūno šilumą. Mikromasažas, kurį atlieka vilnos plaukeliai, gerina kraujotaką ir pagreitina odos regeneraciją.

Kokybė

Ilgametė patirtis, rankų darbas, perimtos mezgimo tradicijos ir inovatyvūs gamybos sprendimai užtikrina mūsų gaminių kokybę. Megztiniams pagaminti taikome išskirtinę ir originalią mezgimo techniką.

Medžiagiškumas

Natūralius vilnos siūlus mums verpia ilgalaikiai partneriai iš vilnos tradicijas puoselėjančių Europos šalių. Siūlai yra verpiami mums reikiamo storio ir minkštumo. Aukštos kokybės alpakos, merino ir moheros siūlus perkame tiesiai iš Italijos gamintojų. 

Dizainas

Jaukūs siluetai, ramios spalvos, tyli prabanga ir ilgalaikė klasika.

Mūsų Vertybės

Socialiai atsakinga gamyba

Visi mūsų produktai gaminami Lietuvoje, nedidelėje mūsų šeimos įmonėje, čia mes užtikriname puikias darbo sąlygas bei jaukią atmosferą.

Mažas produktų tiražas ir jokio eikvojimo (zero waste)

Mezgame mažais kiekiais, o tai reiškia – mes nekaupiame produktų sandėlyje, neišmetame likučių.

Požiūris

Mezgame pagal individualius užsakymus ir specialius klientų poreikius („custom made” principas). Vieniems reikia ilgesnių nei įprastai rankovių, kitiems išskirtinio dydžio – mielai atsižvelgiame į kliento pageidavimus.